Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 29 14.01.2019, 23:32

"Warface" de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar

Bugün "Warfyus" da nasıl konuşacağızşifreyi değiştir. Çok oyunculu bir çevrimiçi atıcı hakkında. Warface, şirket Crytek'in üç stüdyosunu geliştirdi. Projenin çoğu Ukrayna şubesi tarafından oluşturuldu.

tanım

şifre nasıl değiştirilirSorunun çözümüne geçmeden önce,Şifreyi değiştirmek için "Warfyus", oyunun arsa hakkında birkaç kelime söyleyin. Blackwood terörist bir organizasyondur. Silah ticareti, cinayetler, suçluların davaları ve yolsuzluğun yayılmasıyla ilgilenir. Buna karşı, dünyanın her yerindeki düşmandan kilit pozisyonları serbest bırakan Warface'in kopmasıdır.

talimat

Sorunun çözümüne "Warfyus" da olduğu gibi dönüyoruz.şifreyi değiştir. Her şeyden önce, projenin resmi web sitesinde kişisel dolaba dönüyoruz. "Profilim" sekmesine gidin. "Değiştir" düğmesine tıklayın. Bir sonraki aşamaya geçiyoruz. "Şifre Değiştir" işlevini kullanın. Yeni bir pencere görünecektir. İçinde eski şifreyi kullanmamız istenecektir. Sistemin, hesap sahibini saldırgandan ayırt edebilmesi için bu adım gereklidir. Bir sonraki adım yeni bir şifre girmek. Captcha'ya girerek insan ırkına ait olduğumuzu onaylıyoruz. Bundan sonra postayı kontrol edin. Oyundaki hesaba bağlı olan bu özel adresle ilgileniyoruz. Kullanımdaki posta kutusuyla ilgili bilgiler profilde mevcuttur. Yeni veriyi göreceğimiz mektupta. Telefon numarasının hesaba bir bağlantısı varsa, ayrıca bildirilir. Tebrikler, şifre değiştirildi. Hesaplardaki karmaşık gizli kombinasyonları kullanmanızı öneririz. Parola, farklı kayıt ve numaralardaki harfleri içermesi en iyisidir. Bu yaklaşım, hesabın olası hırsızlığını önleyecektir.

Iade erişim

Savaşta şifre nasıl geri yüklenirŞimdi şifreyi nasıl kurtaracağımızı konuşalım."Varfeyse". Hesap saldırıya uğradıysa, projenin resmi web sitesine gidin. Erişim sağlamak için özel bir sayfa var. Postadaki uygun alanları belirtin ve giriş yapın. Ayrıca, projeden mektuplar bekliyoruz ve sorun çözülene kadar orada açıklanan talimatları takip ediyoruz. Postaları keserken daha ciddi önlemler gereklidir. Kayıt sırasında bir cep telefonu numarası kaydettiyseniz, bu sorun çözülebilir. Yani, bir mesaj şeklinde bir kurtarma talep ediyoruz. Telefon bir hesaba bağlı değilse, öncelikle e-postaya geri dönün. Ardından, problemi oyunla çözmeye devam ediyoruz. Bu yüzden "Warface" deki şifreyi nasıl değiştireceğimizi anladık.

Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılarfotograflar Fotograf galeriler Goruntuler resim

Related news

 • Basit olarak adlandırılan basit bir kurşun kalem neden Farklı ülkelerdeki kalem sertliğini nasıl işaretliyorlar
 • Limonlu Sufle Tarifi
 • Gardırobun güncellenmesi - eski kotlardan şık şort nasıl hazırlanır

 • Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 22

  Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar


  Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 95

  Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 15

  Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 79

  Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 65

  Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 51

  Warface de şifrenizi nasıl değiştireceğinize ilişkin ayrıntılar 79