Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar
Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

Kollajen enjeksiyonları ortak kabul edilir.kozmetolojide prosedürler. Yüzünüzü değiştirmenize, kırışıklıkları ve kırışıklıkları ortadan kaldırmanıza izin verir. Ancak, sağlığınıza zarar vermemek için prosedür ve kontraendikasyonların özelliklerini bilmeniz gerekir. Yüz için şimdiden kollajen enjeksiyonları yapmış olanların derlemelerini tanımak da yararlıdır.

Kavramı

Kollajen bulunan bir proteininsan vücudu. Bağların epidermisin ve kemik dokusu, iç organların yapısal bir bileşeni olarak kabul edilir. Zamanla, kollajen üretimi azalır. Sonra dokularda ve organlarda değişiklikler var.

kollajen enjeksiyonu

Kollajen enjeksiyonu bu eksikliği ortadan kaldırır.cildin yüzeyi. İlk kez 1981'de kullanım için onaylandı ve o zamandan beri prosedürler tüm dünyada gerçekleştirildi. Enjeksiyonlar için, sığırların dokularından elde edilen, hayvan kökenli kollajen alınır. Bazı kozmetoloji odalarında, prosedürleri yapacak olan insan hücrelerinden kolajen elde edilir.

Kollajen türleri

Bu madde farklı kaynaklardan elde edilir. Kökeni, kozmetik seçimine dikkat etmelidir. Kollajen olur:

 • hayvanlar;
 • bitkisel;
 • deniz.

Bu pakette belirtilmiştir. İlk olarak, hayvan kollajen kullanıldı. Sığır derilerinden elde edilir. Ama şimdi onun zarar ve tehlikesi kanıtlanmış, kullanımı ciddi sonuçlara neden olabilir.

yüz için kolajen enjeksiyonları

Bitkisel kollajen genellikle proteinden elde edilir.buğday. Şimdi alerjiye neden olmadığı için en etkili, güvenli kabul edilir. Sadece yüksek maliyet eksi olarak kabul edilir. Deniz kolajeni balık ve kabuklu deniz hayvanlarının derisinden elde edilir. Bu maddenin molekülleri, insan yapısına benzer. Etkinliği de mükemmel, ancak bir alerji olabilir. Tüm kontrendikasyonları bilmek gereklidir.

Onları kim yapabilir?

35 yaşına kadar kollajen enjeksiyonu yapılmaz,Çünkü bu maddede yeteri kadar genç oluşmuş, ancak ek alımda ihtiyaç yoktur. Birçok yabancı klinikte, prosedürler 60 yıla kadar yapılabilir.

Yaşlanmanın ilk belirtileri ile başa çıkmak için, veAyrıca derin kırışıklıklardan kurtulun, kolajen enjeksiyonları kullanın. Tanıklıklar, bir profesyonel tarafından gerçekleştirildiklerinde prosedürlerin mükemmel bir sonuç verdiğini gösterir. Tedbirler, küçük göz kırışıklıkları ve nazolabial kıvrımların ciddiyetini ve alt göz kapağındaki eksiklikleri azaltır.

Kollajen dudakları büyütebilir, modelçene, elmacık kemiklerini arttırın. Bununla birlikte, cilt akne sonrası da dahil olmak üzere artan rahatlama ile dengelenir. Bileşen, kaşların arasındaki bölgeye enjekte edilmez, çünkü bu bölgede dokuların nekrozu ortaya çıkabilir. Bu yerler için başka ilaçlar ve yöntemler kullanılır. Değerlendirmelere göre, enjeksiyonların genellikle cildinde değişikliklere başlayan orta yaşlı kadınlarda yapıldığı açıktır.

müstahzarlar

Kollajen enjeksiyonu 3 kullanılarak gerçekleştirilir.ilaçlar. İlkinde, konsantrasyon minimaldir. Cilt altına enjekte edilir, küçük kırışıklıklar için kullanılır. İlacın ikinci formu cildi düzeltmek ve derin kırışıklıkları doldurmak için kullanılır.

gualuronik asit ve kollajen enjeksiyonları

Yüksek konsantrasyon araçları için gereklidiryüz modelleme. Elmacık kemikleri oluşturan, dudakları "pompalamak" için kullanılırlar. Madde cildin derinliklerine enjekte edilir ve daha sonra düşük konsantrasyonda ilaçlar kullanılır. Bu teknik, doğallığın elde edilmesine yardımcı olur, böylece yüz şişmiş görünmez.

Prosedürler nasıl yapılır?

Bundan 1 saat önce cilt tedavi edilir.anestezik krem Ek anestezi ajanın uygulanması sırasında kullanılır. Kollajen bir anestetik ile birlikte kullanıldığından, genellikle düşük konsantrasyonlu lidokain solüsyonudur. Daha sonra kollajen enjeksiyonu yapılır. İncelemeler, prosedürlere gitmeden önce dikkatli bir şekilde hazırlanmanız gerektiğini doğrulamaktadır.

Bazı salonlarda, cilt önceden soğutulurhassasiyeti azaltmak için buz küpleri. Ve diğerlerinde, cildin tedavisi gereksiz ve zararlı olarak kabul edilir, çünkü soğutma ile cilt, bileşene daha az duyarlı olacaktır. Kollajen kullanmanın 2 yöntemi vardır. İnce özel bir iğneyi kullanırlar. Bir yöntem ile, preparasyon, sürekli olarak ince bir akım ile enjekte edilir. Ve ikincisine göre, bir dizi enjeksiyon gerçekleştirilir. Yöntem, ele alınması gereken sorunlara dayanan bir uzman tarafından belirlenir.

sonuçlar

Kollajen enjeksiyonlarının sonuçları nelerdir? Fotoğraf işlem öncesi ve sonrası makalede sunulmuştur. İyileştirmeler ancak doğru yapıldığında mümkündür. Aktivitelerden sonra, genellikle iğnenin izleri vardır, bu da makyaj yardımıyla çıkarılabilir.

Kollajen enjeksiyonları yorumlar

Enjeksiyon yerinde şişme olabilir. Genellikle hassas bir ciltte böyle bir reaksiyon gözlenir. Kadınların değerlendirmeleri, bir uzmana danışmanız gerekmeden önce bu tür prosedürlerin yapılmaması için en iyisi olduğunu doğrulamaktadır. Nadiren bundan sonra, çürükler ortaya çıkar.

Olası komplikasyonlar

Kolajenin yara izi ve diğer eksikliklerden kaynaklanan enjeksiyonları beyaz lekelere neden olabilir. Onlar ısrar ediyorlar, 9 aya kadar dayanıyorlar. Ancak bu tür sonuçlar nadirdir.

Sorun, komplike olan apseler olabilirOlgular cerrahi yöntemlerle uzaklaştırılmaktadır. Ama çoğu zaman kendilerini çözerler. Bu süreci hızlandırmak için, cilt altında metabolik süreçleri geliştirmeye yardımcı olan bir steroid olan bir steroid, tanıtıldı. Daha sonra komplikasyonlar önlenebilir.

Kontrendikasyonlar

Sıklıkla kollajen enjeksiyonlarına alerjiye neden olurkişi. Görüşler, bunun herkes için olabileceğini doğruladı. Bunun nedeni yabancı proteinin kabul edilmemesidir. Reddetme kendini farklı şekillerde gösterir. Enjeksiyon alanında yanacak ve çürükler olacaktır. Ancak reaksiyonlar eklemlere temas edebilir: madde molekülleri eklem torbalarına nüfuz ederek iltihap oluşturur.

yüz için kollajen enjeksiyonları yorumlar

Reaksiyonlar genel niteliktedir. Sonra mide bulantısı, baş dönmesi, halsizlik olabilir. Ön bir yabancı maddenin tolere edilebilirliği için bir test yapmak gereklidir. Genellikle küçük bir doz deri altına, genellikle koluna enjekte edilir. 2. hafta boyunca herhangi bir reaksiyon olmazsa, o zaman ajan problemli alanlara kontrol dozlarıyla enjekte edilebilir.

Düşük bağışıklığı olan kişiler genellikle hasta ve bu nedenleEnjeksiyondan önce, inflamasyon riskini azaltmak için antiviral ilaçlar alınır. Hiyaluronik asit ve kollajen enjeksiyonları ve diğer prosedürler bir profesyonel tarafından yapılmalıdır. Yanlış girilen madde nedeniyle ana oklüzyon tıkanıklığı vakalarının düşük becerisi bilinir.

Böyle kozmetik olaylar olmamalıgenç yaşta gerçekleştirmek. Tek istisna, dudakların modellenmesidir, ancak uzmanların diğer dosyalarla değiştirmesi önerilir. Prosedürler, inflamasyon, kronik rahatsızlıkların alevlenmesi ile gerçekleştirilmez. Tüm otoimmün hastalıklar (örneğin, sistemik lupus eritematozus) bir kontrendikasyondur. Cilt yenilenmesi herpes, deri lezyonları, dermatolojik hastalıklar ile yapılmamalıdır. Hamilelik ve beslenme için yasak prosedürler.

maliyeti

Prosedürün fiyatı birçok faktöre bağlıdır. Bu, egzersiz türüne, kullanılan maddeye, ekipmana, kliniğin itibarına göre belirlenir. Genellikle 50 bin ruble maliyeti bir yüz asansör gerçekleştirdi.

fotoğraflardan önce ve sonra kolajen enjeksiyonları

Kollajen enjeksiyonları yaklaşık 8 bin rubleye mal olur. Şimdi Fraksel lazeri kullanılarak doğal kollajen sentezinin uyarılması prosedürü talep edilmektedir. Maliyeti 10 bin ruble. Kremler ve maskeler 200 ruble. 15 bin ruble kadar. Fiyatlar üreticiye göre değişebilir.

yedek

En iyi analog jelatin. Bazıları doğal kolajen sentezini geri kazanmak için içerideki içeriği kullanır. Hazırlanması kolay jelatin maskeleri gereklidir ve bunların sonuçları kolajen maskesinden daha aşağı değildir. Güzellik salonlarında, bu gıda maddesi saç, tırnaklar için kullanılır. Prosedürlerin maliyeti daha azdır ve sonuç protein araçlarının kullanılmasından sonra daha kötü değildir.

yara izlerinden kolajen enjeksiyonları

Kollajen kullanımı kusurları ortadan kaldırabilirCildin yüzeyini hizalayın. Onunla, insanlar yaşlılığa genç görünüyorlar. Bu gibi estetik eksiklikler, yara izi gibi, bu bileşenin tanıtılmasıyla düzeltilmektedir. Güvende ve etkisi uzun süre devam ediyor.

bakım

Prosedürlerden sonra güneşte olmamalı, içeri girmemelisiniz.sauna ve sauna yaklaşık 2 hafta. Kahve ve güçlü çay içmeye izin verilmez. Enjeksiyondan hemen sonra kozmetik kullanmak yasaktır. Bir uzmanın tüm talimatlarını takip etmek önemlidir.

Birkaç gün aracı kullanabilirsinizbakım ve kozmetik. Etkinin desteklenmesine yardımcı olacak profesyonel kremler almanız önerilir. Olumlu bir sonuç elde etmek için bakım yapmak önemlidir.

Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

Related news

 • Anna Bogdanova: Biyografi ve Yaratıcılık
 • Evrensel traktör KamAZ: teknik ve fonksiyonel özellikler
 • Darion Moğlısü - Siyah Bıçaklı Düzeninin En Büyük Lordu
 • 4 Easy Rotisserie Chicken Dinners
 • Evlilikte Yaş Farkı Sorun Olur mu

 • Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar


  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar

  Yüz için kollajen enjeksiyonu: yorumlar