Yağız İzgül

Yağız İzgül
Yağız İzgül

Yağız İzgül

Artistik Sanatlar Akademisi’nde solfej dersi veren Reyhan Karaca ile aynı merkezde yemek eğitmeni olan şef Yağız İzgül, önceki akşam Arnavutköy’de yemekteydi.

30.01.2019Magazin
Gurmeler, akademisyenler, yemek yazarları, şefler ve işletmecilerden oluşan 100 kişilik dev gastronomi heyeti seçti: Türkiyenin en lezzetli 100 yemeği

Gurmeler, akademisyenler, yemek yazarları, şefler ve işletmecilerden oluşan 100 kişilik dev gastronomi heyeti seçti: Türkiye'nin en lezzetli 100 yemeği

Yüzlerce yıllık birikim, devasa bir külliyat, kuşaktan kuşağa aktarılan pratikler... Türkiye’nin lezzet hazinesi, kimilerine göre yeryüzünün en zengin birkaç mutfağından biri, pek çoğumuza göre de en güzeli. Peki bütün bu güzeller içinde en güzel 100 hangileri? Artık tereddüde gerek yok: Gastronomi düzeyi tartışılmayacak büyük bir heyet bunları sizin için belirledi.

20.01.2018Hürriyet Pazar
Özel çocuklardan dilek uçurtmaları

Özel çocuklardan dilek uçurtmaları

10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Avrasya Özel Çocuklar Derneği, Beşiktaş Aykut Barka Parkı’nda Uçurtma Günü düzenledi.

17.05.2017Hayat
Yemek tutkunları buluştu

Yemek tutkunları buluştu

25.05.2016Ankara
En iyi parti nerede ve nasıl verilir

En iyi parti nerede ve nasıl verilir

InStyle dergisi, 10. yılını kutladığı nisan sayısında ünlülerle parti konseptli eğlenceli bir çekime imza attı. Çekime katılan isimler, “kusursuz” partiler için küçük tüyolar verdi.

28.03.2016Magazin
Yeni yemek yarışması

Yeni yemek yarışması

Sahrap Soysal, yeni bir yemek yarışmasıyla seyirci karşısına çıkıyor.

14.06.2015Magazin
Yemek Takımı başlıyor

Yemek Takımı başlıyor

Kanal D’de bugün ( 04 Kasım Pazartesi) “Yemek Takımı” adlı yepyeni bir yemek programı başlıyor.

4.11.2013Kelebek
Beş kişilik dev ekip

Beş kişilik dev ekip

Kendi alanlarında uzman beş kişiden oluşan bir ekip, izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Amaçları hem en lezzetli tarifleri sunmak hem de ekran başındakileri sağlıklı beslenmeye yönlendirmek. Dilara Koçak, Yağız İzgül, Uğur Volkan Uysal, Natali Gökyay ve Wilco van Herpen’den oluşan ekip, yeni sezonda “The Chew” programının yerli versiyonuyla Kanal D’de olacak.

24.08.2013Kelebek
ÇILGINLIĞIM KONTROL ALTINDA

ÇILGINLIĞIM KONTROL ALTINDA

İşletmeci Levent Penso’nun kızı Verda Penso, çok yakında “Buzda Dans” yarışmasıyla ekranda olacak.

20.10.2011Kelebek
Çakma çanta aşkı bitirdi

Çakma çanta aşkı bitirdi

Ceylan Çapa, sevgilisi Yağız İzgül’ün hediye ettiği çantanın sahte olduğunu anlayınca hiç düşünmeden ayrılık kararı verdi.

19.10.2011Kelebek
Hediyesi işi oldu

Hediyesi işi oldu

Yağız İzgül (34) yemek ve lezzet düşkünü. Bu merakı ona iş alanında da ilham verdi. İyi ızgara yapmak ve yemek için döküm malzemeden tavalar geliştirip üretti. Restoran lezzetini evlere getirmeyi hedefleyen bu ürünlerini zamanla çeşitlendirdi ve markası iki sene içinde 10 kat büyüdü. Şimdi yıllık ciro beklentisi 800 bin liraya ulaştı. Amacı iki sene içinde milyon dolarlık bir şirkete dönüşmek

20.08.2011Kelebek
Yemek aşkına

Yemek aşkına

Biri Wall Street’teki işini bıraktı, diğeri de moda tasarımından vazgeçti. Burçak Ersen ile Aslı İzgül, ortak aşkları ‘mutfak’ için bir araya geldi ve ortaya “Mini Kitchen by Hecha” çıktı. Fenerbahçe’deki bu şirin mekân sadece bir kafe değil, aynı zamanda yemek konusunda her detayı öğrenebileceğiniz bir atölye...

11.08.2013Seyahat

Yazar Sonuçları

Her gün Bayram Olsa!

Baştan uyarayım başlık yanıltıcı olabilir.

10.09.2016

Yıldız şeflerden gurme lezzetler

Türkiye’nin en ünlü şefleri ortak bir mönüye imza attı. “Giovanni ve Arkadaşları” adıyla Mövenpick Hotel Istanbul’da düzenlenen etkinlikte buluşan şefler hazırladıkları farklı lezzetlerle mutfaktaki hünerlerini sergiledi.

20.11.2015

Anısh Kapoor İstanbul’da

Akbank, kuruluşunun 65’inci yıldönümünü dünyaca ünlü sanatçı Anish Kapoor’un sergisiyle kutluyor.

10.09.2013

Ve Ceylan ve Buse ve Maya ve diğerleri

Hepsi yurtdışında okuyup Türkiye’ye dönmüş. Anne ve babaları İstanbul’un kaymak tabakasından tanıdık isimler. Şimdi devir onların devri. Göz önündeler, çok konuşuluyorlar. Peki popülerlik yarışında kim daha önde? İşte yanıtı…

29.12.2012

Güven veren kaşık gurur veren tencere

Hazır hâlâ Yerli Mallar Haftası’ndayken, bu hafta bize ait zanaatlardan bahsedeceğim: Fırın ve mangala aynı anda sahipmiş hissi uyandıran dökme demir tencere. Yemek karıştırıken garip bir güven veren şimşir. Elimizin uzantısı Sürmene bıçakları ve benzersiz bakır tavalar... Bu zanaatların yok olmasını engellerken, Çin yapımı ürünlerin zararlarından da korunacaksınız .

Yağız İzgül

Yağız İzgül

Related news

 • Rusçada kelime kombinasyonları türleri
 • Irak: IŞİD’in son tutunma noktalarındaki sivil esirler kurtarıldı
 • Akkuyu Nükleerin yeni genel müdürü Yuriy Galanchuk oldu
 • Cildinizi Kurutmayın
 • İş hukuku: ana hükümler ve ilkeler

 • Yağız İzgül

  Yağız İzgül


  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül

  Yağız İzgül