Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları

Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları


Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 98 03.03.2019, 00:37

Yakışıklı adam "Kia Rio": Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları

Kia'nın araçları her yıl oluyorçünkü tüm geçenlerde eğer şimdi onlar kalite ve Japon ve Alman arabalarla seçenek grubundan rekabet edebilir kaç ciddiye aldı "Koreliler" na, yaşlı ve daha prestijli. Mart 2011'de, Cenevre otomobil fuarında, dünya ilk olarak Rio model hattında üçüncü nesil olan Kia'dan yeni bir yaratım gördü. Ve aynı yılın Mayıs ayında St. Petersburg Hyundai fabrikasında 15 Ağustos 2011 tarihinde başlayan üretim olan Rusya ve Ukrayna, piyasa için özel bir modelinin geliştirilmesini açıklandı. Dış tasarımının Cazip parlaklık, büyük kolaylıklar ve mükemmel bir ergonomik tasarım - tüm bu yeni "Kia Rio" karakterize etmektedir. Bu arabanın sahiplerinin yorumları, bu konuşmalar hakkında şüphe duymanıza izin vermeyecektir, çünkü araba gerçekten güvenilir bir şekilde ve Avrupalı ​​güzel bir şekilde yapılmıştır.

kia ryo sahipleri yorumlar

dizayn

Model görünüşünü kökten değiştirdiPeter Schreier'in tasarımcı dehası sayesinde. Yeni "Rio" kılığında açıkça nedeniyle son nesil yumuşak ve uysal temsilcisinin, geliştiriciler ve Avrupa otomobillerin tasarımcıların gerçeği borçlanma fikirleri takip edilir, "Rio" sportif ve agresif sızar titiz ve ikna edici araç haline gelmiştir. güncellenmiş Kia'nın tasarım gerçekten prezentabl çevirdi: Ön yırtıcı gülümseme ışıkları, heybetli ızgara, muhteşem alaşım jantlar, belirgin yan profili ... ön çamurluklar, kalın sis ve zarif kapıların içbükey şekiller üzerindeki tüm gösterişli hava girişleri ekle - Tüm bu kuşkusuz esas, ayırt hızlı avtopotoka ait "Kia Rio". çoğu bu yakışıklı Koreli direksiyonuna olmasından gurur çünkü Yorumlar sahipleri, size makine görünüm mükemmel bir görünüm teyit edecektir. Genelde, eğlence şirketi mandrel iç dekorasyon konusunda cimri değildir, ama ne?

kiaro - bütçe araba

Iç mimari

Bir bütçe segmenti için, kahramanımızçok iyi görünüyor. Bu, tasarımının Golf sınıfının temsilcileriyle rekabet etmesine izin veren bir akıllı salonu gösterebilir. Cihaz seti, optronik aydınlatmayı gösterir, bazı parçalar krom insertler ile tatlandırılır, koltuklar kir tutmayan bezle kaplanır ve motor tek tuşla çalıştırılır. Genel olarak, salon malzemeleri için en yüksek övgü aldı, çünkü onlar sadece güzel ve pahalı değil, aynı zamanda gerçekten güvenilir görünüyorlar. Sürücü koltuğu herhangi bir kullanıcı için uygun olacaktır: koltuklar ve direksiyon simidi yeterli bir aralıkta düzenlenmiştir, direksiyon simidi ses sistemini kontrol etmek için çeşitli komutlarla donatılmıştır ve soğuk havalarda ısıtılmış ön koltukları dahil etmek mümkündür. Genel olarak Koreliler, yerli otomobil tutkunlarına kayıtsız kalmayacakları kanıtlanmış bir ergonomi ve kalite kalitesi ile bizi bir kez daha memnun etti. İsteğe bağlı set için, 3 kümeden önemli ölçüde farklıdır. Geliştiriciler, klima, merkezi kilit, iyi bir ses sistemi, elektrikli ön aynalar ve bir araç bilgisayarı ile donatılmış temel versiyonudur. Genel olarak, bu sınıfın bir aracı için oldukça iyi, ancak daha sonra eski tamamlanmış setler hakkında konuşacağız. Uzun bir aile gezisi ya da günlük ihtiyaçlar için yeterli olan 500 litrelik kapasiteyi göz ardı edemezsiniz.

chiao özellikleri

Motor hattı

Dinamiklere göre Korece'mizin çevrede hiç eşitliği yoktur."Sınıf arkadaşları". Kia Rio'nun hız kazandığı sıçrama, bütçe aracının görüntüsüne gerçekten uymuyor. Bizim pazar için, sadece Avrupa ve Amerika "dizel" popüler bypass, benzinli motorlarla geliyor. Motorlar dizisi sadece iki varyantla temsil edilir: 1.4 litrelik bir 107 beygir gücü motoru ve ayrıca 1.6 litre hacimli 123 "atlar" içeren daha güçlü bir meslektaş. Her biri için 5-hız "mekaniği" veya klasik bir 4-speed "otomatik" tasarladı. "Kia Rio" da motor, aracı güvenli bir şekilde en alttan dağıtır ve kesmek için mükemmel bir şekilde döner. Coveted "yüz" araba ulaşmak için 11-13 saniye sürer ve yakıt tüketimi karışık sürüş ile 6-6.5 litre arasında değişir. Genel olarak, dinamiklerin "Kia Rio" özellikleri oldukça etkileyicidir, bu da gelecekteki bir satın alma seçiminde dikkate alınmalıdır.

kiaro motoru

yönetim

Kore sedanını gerçekten etkileyen şey,Bu yüzden "Rio" nun doğru olduğu kontrol edilebilirlik, kur istikrarı ve sorunsuz çalışma. Araba yolda emin ve kararlı ve köşelerde oldukça öngörülebilir şekilde davranıyor. Ayrıca, daha pahalı versiyonlar sürücüyü daima bir stabilizasyon sistemi ile koruyabilir. Süspansiyon, Rus yollarının darbeleri ile güvenle başa çıkıyor, ancak bazen biraz sert davranıyor. Yabancı seslere ve araba salonuna girmeyin, yolcuları sakin ve rahat hissedin.

komple set

"Kia Rio" 4 farklı döşeme seviyesinde mevcuttur: Konfor, Luxe, Prestige ve Premium. Konforun temel versiyonu hakkında, daha önce de bahsetmiştik ve bu nedenle şimdi sadece fiyatını belirleyeceğiz - 499.900 ruble. Ara versiyonlar ek aksesuarlar, otomatik kapanma fonksiyonu, arka camlar, ön sis farları ve diğer bazı şerbetler ile donatılmıştır. Üst model "Kia Rio", son derece olumlu olan sahipleri hakkında geribildirim, Denetim masası, iklim kontrolü, bagaj bölmesi organizatörü, Bluetooth işlevi ve daha güçlü bir ses sistemi şanslı sahibi memnun edecektir. Maksimum ekipmanın fiyatı 680 bin ruble olacak. İlke olarak, bir B sınıfı araba için, maliyet oldukça yüksektir, ancak herkes kendi tercihlerine sahiptir.

Güzel ve kompakt Kia Rio

emniyet

Bu bağlamda, Koreli arabalar aslaHalkı yönlendirdi, bu bağlamda yeni "Rio" kurulu geleneği sürdürmek zorunda kaldı. EuroNCAP çarpışma testlerine göre, otomobil bu sınıfın bir arabası için yeterli olan 4 yıldız aldı. Tüm Kia Rio komple setleri, bir immobilizer, bir ABS sistemi ve iki hava yastığı ile donatılmıştır. Üst model ayrıca yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları, ESC sistemi ve ayrıca sürüş esnasında kapıların otomatik olarak kilitlenmesinin fonksiyonu ile donatılmıştır.

boyutlar

Yeni Kia Rio'nun oldukça kompakt bir yapısı var.boyutlar: bir sedan için uzunluk 4370 mm, genişlik - 1700 mm, yükseklik - 1470 mm'dir. Dingil mesafesi 2570 mm'ye ulaşır ve kaldırım ağırlığı 1115 ila 1218 kg arasındadır. Aracın sürüşü sadece önden ve şasi tasarımı oldukça basit, Avrupalı ​​ve Japon rakiplerinin arka planında göze çarpmıyor. Ayrı bir söz, yol koşullarımızdaki otomobiller için gerekli olan yeniliğin 16 santimetrelik bir temizlemesini hak ediyor. Yukarıdakilerden, “Rio” boyutlarının diğer “sınıf arkadaşlarından” çok farklı olmadığı belirtilebilir: bu, onlardan daha kötü değildir, ancak herhangi bir kıyaslama niteliği göstermez.

Dikkat çekici bir tasarım ve cesur dinamikleri Kia Rio'nun ayrıcalıklarıdır.

Hyundai Solaris ile rekabet

Markaların sahibi Hyundai Motor GroupHyundai ve Kia, uzun zamandır 2012'de gerçek bir devrim yaptı. B sınıfı arabaların sadece ucuz değil, aynı zamanda iyi donanımlı yakışıklı olabileceğini kanıtlayan oydu. Kitle pazarında iki kez Kore meselesi başlatıldı: Hyundai Solaris ve Kia Rio. Her iki otomobilin sahiplerinin yorumları sadece olumlu, pratiklik, doğrulanmış ergonomi ve rahatlığı gösterir. Aynı teknik özelliklere sahip aynı platformda inşa edilen her iki model de etkileyici satışlar sergilemeye başladı. Ancak, geliştiricilerin kendilerine göre, Solaris'ten farklı olarak Kia Rio, daha genç bir kitleye yöneliktir. Evet, ve baz araba fiyatı biraz daha yüksek (499.900 karşı 467.900 ruble). Ancak, burada bir nüans var: Zaten minimal tam sette "Rio", Solaris yerine çok daha iyi donatıldı. Ancak aynı seçenekler grubuyla fiyat farkı aslında hissedilmiyor.

Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları

Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları

Related news

 • Mavi Banyo Dekorasyonu 2019
 • Baklavalık Yufkadan Börek Tarifleri Videosu
 • Bors Çorbası tarifi
 • Tansiyon düşüklüğünün tedavisi nelerdir
 • Asyalı kadınlar formlarını nasıl koruyor
 • BB Erzurumsporun seyirci rakamları belli oldu

 • Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 24

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları


  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 9

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 98

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 17

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 78

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 3

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 16

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 69

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 19

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 71

  Yakışıklı adam Kia Rio: Sahiplerin tepkileri, güncellenmiş modelin avantajları ve dezavantajları 67