Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması

Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması


Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 30 26.03.2019, 13:03

Yekaterinburg'daki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması

1723, Yekaterinburg'un kuruluş tarihi olarak kabul edilir. Ve 6 yıl içinde bu büyük sanayi merkezi üç yüzüncü yıldönümünü kutlayacak. Geniş ülkemizdeki diğer şehirlerle ilgili olarak, o hala bir "genç". Ama hepsi aynı metropol, zaten küçük anavatanlarını yüceltmeyi başaran pek çok yetenekli insan yarattı - Yekaterinburg. Sanatçıların, heykeltraşların ve mimarların eserlerini sundukları sergiler, her zaman misafirler ve şehir sakinleri için kullanılabilir. Bu makale buna adanmıştır.

En yakın sanat sergilerinin ilanı

Iseti'den Tuna'ya

Yekaterinburg'daki sergiler her ay gerçekleşiyor. 29 Ağustos'tan bu yana, yerel sanatçıların resimleriyle geniş bir yelpazede izleyici gösterilecek. Konu olağandışı seçildi, çünkü olay aynı zamanda Rusya-Avusturya ve Şehir Günü ile aynı zamana denk geldi. Seyirciler hem yerel manzaraları hem de Viyana sokaklarını, sakin köyleri ve sevimli gölleri görebilirler. Tabloya ek olarak, grafik ve sanat ve zanaatlara da bakabilirsiniz.

Garif Basyrov

Garif Basyrov'un kişisel sergisi de29 Ağustos'ta açıldı. Şehrin sakinleri ve ziyaretçileri, sadece evde değil, yurt dışında da mesleği hak eden büyük grafiğin resimlerine bakabilirler. Her iş, izleyicinin duygularını etkilemelidir. Bazı resimler, neşe ve huzur, diğerleri - endişe ve heyecan duygusuna neden olur. Kayıtsız kalmak sadece imkansız.

Şehrin resmi sitesinde, en yakın etkinliklerin duyurusunu ve sergi programlarını görebilirsiniz. Ekaterinburg, ülkenin sosyal yaşamında aktif olarak yer almaktadır, bu yüzden şehrin web sitesi günlük olarak güncellenmektedir.

Hayvan gösterileri olduğunda

kedi gösterisi ekaterinburg

17 Eylül'de bir köpek sergisi açılacak. Ekaterinburg ve sakinleri hayvanlara olan sevgileriyle ünlüdür, bu yüzden yönetim genellikle benzer olayları yürütmektedir. KOSK "Rusya" da bu kez tüm ırkların köpekleri bir sergi olacak. Olay "Sonbahar Blues" denir. Burada sadece nadir köpek ırklarını görmekle kalmaz, aynı zamanda sahiplerle iletişim kurabilir ve evcil hayvanlar için bakım özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Aynı olay çerçevesinde bir sergikediler. Ekaterinburg Urals Federal Bölgesi "Grace" de evcil hayvan sevenler için bekliyor. Burada sadece kabarık yaratıklara bakamazsınız, aynı zamanda onları tutmak için ihtiyacınız olan her şeyi de satın alabilirsiniz.

Mücevher sergisi

sergiler екатеринбург

29 Ağustos, sergi açılışı"Uralların taş kesme ve mücevher sanatı." Bu tür sergiler Yekaterinburg genellikle lastikler, çünkü Rusya'nın her yerinde mineraller tedarik eden şehirlerden biri. Ural ustalarının taş işlenmesinde mükemmelliğe ulaşması şaşırtıcı değildir. Sergide hem bitmiş işleri hem de ham mineralleri görebilirsiniz. Ayrıca mücevher yapımında adım adım ilerlemeyi görebilirsiniz. Sizinle yapacağınız hediyelik eşyalar işe yaramayacaktır, çünkü XVIII-XX yüzyıllarının sergileri gösterilecektir.

Ulusal ustaların yaratıcılığı

sergi programı екатеринбург

Yekaterinburg iğne işi sergileri düzenleniyorfarklı formatlarda. Bu tür etkinlikler sanat pazarları ve el sanatları fuarları olarak düzenleniyor. Bu kez, Güzel Sanatlar Müzesi sergilerini geniş bir izleyici kitlesine sundu. Sergide, çağdaşlarımızın çalışmaları değil, geçen yüzyılın ustalarının eserleri olacak. Ural balıkçılığının nasıl geliştiğine ve çizim tarzının nasıl değiştiğine bakmak ilginç. Serginin ziyaretçileri, A.V.'nin yaratıcılığını tanıyabilecektir. Afanasievoy, böyle ünlü "Tagil güllerini" yeniden canlandıran bir sanatçı. Bu sergi, yurttaşlarının insan yapımı başyapıtlarını görebilecek, vernik resminden esinlenecek ve çalışmayı malzeme ile daha derinden anlayabilecek sanat okulları öğrencileri için birincil ilgi olacaktır.

Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması

Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması

Related news

 • Beni Affet 715.Bölüm Özeti (24 Şubat 2019-2020-2020 Salı Star Tv)
 • Csgolounge.coma nasıl bahis yapabilirim Ayrıntılı açıklama
 • Çukurovada havalimanı olacak denen ve iki kez temel atma töreni yapılan arazi, nar bahçesi oldu
 • Siyah Noktalar İçin Cilt Maskeleri tariflerimiz için tıklayınız
 • Ejderhalar: Berk’in Binicileri Haziran’da Cartoon Network Ekranlarında

 • Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 57

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması


  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 33

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 64

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 81

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 82

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 2

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 22

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 97

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 83

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 62

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 39

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 31

  Yekaterinburgdaki sergiler: en yakın etkinliklerin duyurulması 75