Yorgun Göze Yağ Aşısı

Yorgun Göze Yağ Aşısı


Yorgun Göze Yağ Aşısı 48 22.01.2019, 09:28

Yorgun Göze Yağ Aşısı

Yorgun Göze Yağ Aşısı:

Konuşurken, karşımızdakinin gözlerine ve dudaklarına bakarız. Gözlerimiz, ruh halimizle ilgili karşımızdakine sürekli bilgi verir. Yaşlanan ve yorulan aslında gözler değil göz  kapaklarıdır. Çok güzel gözler, göz kapaklarının çukur olmasından dolayı, yorgun ve yaşlı görünebilir.

Güzel bakışlar için kirpikler ile, üst göz kapağının üstündeki katlantı arasında 2-3 mm mesafe olur. Yıllar geçtikçe, göz etrafındaki yağların erimesine bağlı olarak bu mesafe artar ve gözler daha yaşlı görünür. Dolgun göz kapakları gençlik işaretidir.

Yağ Aşısına İhtiyacım var mı?

Aynanın karşısına geçin. Başınızı hafifçe öne eğin. Bakışlarınız daha hoşunuza gidiyorsa,yağ aşısı, bakışlarınızı gençleştirebilir. Göz kapaklarınayağdolgusunu, plastik cerrahınıza danışabilirsiniz.

Nasıl Yapılıyor?

Göz kapaklarının derisi, çok incedir. Bu bölgeye dolgu yapmak büyük dikkat gerektirir. Ben, 1 mm çapında delikleri olan iğnelerle elde edilmiş yağ kullanıyorum. Sentetik dolguları, yeteri kadar güvenli bulmuyorum. Kullanılacak yağ dokusu, kişinin kendisinden alınıyor. Elde edilen yağ dokusu, 0,7 mm kalınlığında, ucu künt iğnelerle homojen şekilde göz kapağının kasının arkasına veriliyor.Yağdokusunun bir kısmı, alırken ve verirken parçalanıyor. Yaşayan hücreleri ise göz kapağında yaşamaya devam ediyor. Yani bu işlemde elde edilen sonuç geçici değil, kalıcı. Hem lokal hem de genel anestezi ile yapılabilir. Ameliyat süresi yaklaşık 1 saattir. Hastanede kalmanıza gerek yok, ev istirahatine gerek yok. Koyu bir gözlük ile ertesi gün dışarıya çıkabilirsiniz.Yorgun Göze Yağ Aşısı

Yorgun Göze Yağ Aşısı

Related news

 • MTS SIM kartın kilidini açma ile ilgili bilgiler
 • Yemek Etiketli Videolar
 • PVC pencereler için pencere pervazları

 • Yorgun Göze Yağ Aşısı 55

  Yorgun Göze Yağ Aşısı


  Yorgun Göze Yağ Aşısı 73

  Yorgun Göze Yağ Aşısı 53

  Yorgun Göze Yağ Aşısı 16

  Yorgun Göze Yağ Aşısı 18

  Yorgun Göze Yağ Aşısı 5

  Yorgun Göze Yağ Aşısı 45

  Yorgun Göze Yağ Aşısı 61