Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics

Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics


Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 44 29.01.2019, 12:37

Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics

DVR'ler, sürücülerin trafik ihlalleriyle ilgili sorunları önlemelerine yardımcı olan vazgeçilmez araçlardır. İhlallerin düzeltilmesi veya bulunmaması araç sahiplerine eşsiz bir destek sağlar.

Bununla birlikte, bu tür yardım sadeceKaydedici tarafından kaydedilen görüntü netlik ve kalite açısından yüksekse, bu nedenle neler olduğunu ayrıntılı olarak düşünmek mümkündür. Güvenilirlik ve verimlilik ile karakterize edilen sayısız incelemelerde, Sho Me Combo 3 - çok fonksiyonlu video kaydedici ve radar dedektöründe de belirtildiği gibi benzer nitelikler vardır.

yorumlar sho me combo 3

Paket İçeriği

Anti-radar Sho Me Combo 3,iş için gerekli olan tüm bileşenlerin paketlendiği standart bir karton kutu: orijinal ve fütüristik bir tasarıma sahip gadget, bunun için bir montaj, çakmak soketine bağlanma yeteneğine sahip bir güç kaynağı. Güç kaynağı ünitesinin fişi kolayca söküldüğünden, doğrudan aracın kumanda panosunun kablo demetinden güç alabilirsiniz.

dizayn

Shoreline Anti-Radar Sho Me Combo 3 orijinalinde,sıradan olmasına rağmen çok sağlam görünen benzersiz ve fütüristik bir tasarım. Aygıtın sıkı görüntüsü, çıkıntı yapan büyük bir lens tarafından verilir. Dekoratif öğeler olarak işlevsel olmayan düğmeler vardır.

Radar ve fotokamera kameraların tarayıcısıobjektifin üstünde bulunur. Kontrol düğmelerine sahip ekran, Shor Me radar dedektörünün arka panelinde bulunur. Cihaza ilk baktıktan sonra kaliteli ve güvenilir bir cihaz izlenimi bırakır. Sho Me Combo 3 incelemelerine göre, araç aynı - araç sahipleri çok yönlülüğü, verimliliği ve güvenilirliğini not ediyorlar.

radar dedektörü sho me

Sicil montajcıları

Sho Me Combo 1'den farklı olarak, Combo 3çok daha kolay kurulur: aygıt bir harf P şeklinde yapılmış bir ayraç kullanılarak sabitlenir. Sadece bu model hem artı hem de eksi olan çok güçlü bir radara sahiptir. Bu bağlamanın avantajı, aracın bir kaza, dezavantaj olsa bile uçağın üzerinden çıkmamasıdır - kaldırılması çok zordur.

Dönebilen dirsek tasarımı sağlarantiradarı, yukarıdan aşağıya değil, sabitleme ekseni etrafında döndürün. Kullanıcılar Sho Me Combo 3'e verdikleri yanıtta, bu ihtimalin polis memurlarıyla konuşma yapmanın gerekli olduğu durumlarda çok etkili olduğunu belirttiler.

Güç kaynağı ünitesi

Cihaz klasik şarj cihazından şarj edilir,aracın çakmağına bağlı bir fiş şeklinde üretilmiştir. Sho Me Combo 3 veya 1'de bulunan güç kaynağının temel farkı, fişin diğer ucundan benzer bir konektör olup, aynı anda birden fazla cihazı bağlayabilmenizdir. Kaydedicinin güç kaynağı aracı olarak kullanılır.

DVR doğrudanAracın dahili ağında gç ünitesi, tahtanın içerisindeki dönüştürücü vasıtasıyla kolaylıkla sökülebilir ve bağlanır. Gövdenin geri kalan kısımları geri dönüşümlüdür.

sho me combo 1 veya 3

konnektörleri

Sho Me Combo 3 araç sahiplerine verilen cevaplardaek konektörlerin yokluğu: cihazın yalnızca bir mikro SD hafıza kartı yuvası ve fişler için iki girişi var. Fişlerden bir tanesi güç kaynağını, ikinci kısmı veri aktarımını ve standart bir mini USB portunu bağlar.

Sho Me Combo 3'ü şununla karşılaştırırsanızDiğer markaların DVR'lerini, daha sonra arka planlarına karşı mini USB portundan şarj etmek avantajlıdır. Şarj cihazı başarısız olduğunda, yeni bir tane satın almanız gerekmez; mini-USB şarj işlevi aygıtı kullanmaya devam etmenize izin verir.

Arabirim radarı

Cihaz öncelikli olarakDVR, bir radar dedektörü işlevselliğine rağmen. Arayüz, basit ve basittir, video kalitesi ayarlama menüsü benzer cihazlar için standarttır. Video kesme işlevi, kapatma ve açılış seçenekleri mevcuttur.

Sho Me Combo 3'teki GPS alıcısı onunana avantajlar. Entegre modül, aracın geçerli hızını ölçmenize, konum verilerini düzeltmenize olanak tanır. Yolun farklı bölümlerinde hız sınırlamalı veritabanı düzenli olarak üreticinin web sitesinde güncellenir. Bedava indirebilirsiniz. DVR, sürücüye bir aşırı hız ses sinyali bildirir. Sho Me veritabanları, özel beceri gerektirmeyen özel bir program ile güncellenmektedir.

radar dedektörü sho me combo 3

Radar dedektörünün modu

Sho Me Combo 3'teki uygun fiyat için somutlaştı.radar dedektörünün çok kullanışlı işlevi. Aracın objektifinin üstünde, fotoğrafik ve radar fotoğraf makinelerinin en modern modellerini tanıyan ve yakalayan bir savaş önleyici engel var. Kayıt memuru sürücüye ses sinyali yolunda radar sinyallerinin veya benzer cihazların varlığını bildirir. Aracın hızına bağlı olarak, sesli uyarı ses ve tonda değişiklik gösterir.

GPS modülü veritabanı kurulum yerlerini içerirsabit radarlar ve kameralar. Böyle bir işlevin uygulanması, dedektörün zamanında onları tanımamış olması durumunda sürücüye yolda sabitleme aygıtlarının varlığı hakkında bilgi verir. Sürüş esnasında, aracın hızı ve bir sonraki radara veya kameraya olan yaklaşık mesafe, DVR'nin ekranında görüntülenir.

Gadget ayarlarında, sesradarın üzerinde çalıştığı, daha fazla bilgi verecek olan radar frekansı. Bu durumda, uyarı sinyaliyle aynı anda, sabit frekans aralığının adı tekrar üretilir.

Hız ayarları

Ses efektleri uyarıları sinir bozucu olabilirSho Me Combo 3'teki üreticiler, aygıtın ateşleneceği minimum hızın ayarını sağlar. Bu fonksiyon, çok uygun bir şekilde entegre edilmiştir; çünkü şehir sokaklarında hareket ederken, cihaz çok fazla radar ve kamera yüzünden sürekli tepki verebilir.

Özellikle bu tür durumlar içinminimum hız eşiği işlevi. Anti-radar, ancak aracın geçerli hızı ayarlardaki minimum ayar değerini aşarsa uyarı vermeye başlar.

sho me combo 3 fiyat

Kaliteli video kaydı

Kaydedilen videonun kalitesi ana ünitelerden biridir.DVR'nin özellikleri. Sho Me Combo 3 FullHD çözünürlükte saniyede 30 kare hızında video kaydeder. DVR için bu özellikler, bu modelde görüntü kalitesini artırmak için enterpolasyon ve diğer yazılım araçlarının kullanılmadığı için çok iyi bir göstergedir.

Görüntünün netliği ve kontrastı korunuryüksek hızda video kaydı yaparken bile. Hız 100 km / saat'i aştığında bozulmalar meydana gelebilir, bu da böyle bir kare hızıyla çekim yapmak normaldir. Sho Me Combo 3'ün şüphesiz avantajı, en iyi anti-radar ve DVR derecelendirmesinin en üst sıralarını alması nedeniyle, 15-20 metre mesafedeki araçların plakalarını görüntülemeye izin veren, görüntünün yüksek kalitesidir.

Kaydedicinin çıkıntılı mercek başka bir artı: Çekim sırasındaki resim makine rafları tarafından kapatılmaz. 109 derece iyi bir görüntüleme açısı, çevreleyen alanın hemen hemen tamamını çekmenizi sağlar.

Gece video çekimi kalitesi

Bu DVR ait olduğundankategori bütçesi, kaliteli bir gece çekim övünme, olamaz. Kalite nesneleri kilitleyemezsiniz: çekim görüntüler çok bulanık içinde, ancak, olası otopark otomobillerin sayısını düşünün. Eğer bir çarpışma sırasında gerçekleşen olayları geri böylece aynı yörünge ve siluetleri anda, açıkça görülebilir.

bana combo 3 karşılaştırmak

Sho Me Combo 3'ün avantajları

Kullanıcı yorumları incelendiğinde4 megapikselin çözünürlüğe sahip bir işlemci Ambarella A7LA30 ile donatılmış modeli ve işleme yazılım giriş video sinyali sıkıştırır ve OmniVision OV4689 matrisi: çok sayıda kayıt modelin avantajları, ancak genel olarak teknik özellikleri olarak kabul edilir. İyi bir "demir", yüksek görüntü kalitesiyle birlikte, bozulma ve sarsıntı olmaksızın yakalanan videonun hafıza kartında hızlı bir şekilde kaydedilmesini sağlar. İşlemci ayrıca, radar dedektöründen alınan sinyallerin işlenmesinden ve hem cihaz ekranında hem de ses yönteminde gerekli bilgilerin zamanında çıkmasından sorumludur.

Radarlar ve kameraların kendi veritabanıPhotofixation, Sho Me modelinin ikinci avantajıdır. Veri tabanı, sürücünün, kötü hava koşulları veya yanlış konum nedeniyle radar dedektörü tarafından fark edilmeyen, zaman içinde kameraları ve radarı kaydetmesini sağlar.

Avantajları da güvenilirCihazın takılması: braket, aleti düşük kaliteli yollarda sürerken düşme ve çarpmalardan korur. İzleme alanının ayarları değişmeden kalır. Ek olarak, güvenilir bağlantı, kaza durumunda cihazın ağır muhafazasından kaynaklanan yaralanmalardan kaçınmanıza olanak tanır.

Fiyat Sho Me Combo 3 (150 dolar içinde)DVR'nin bir başka avantajıdır. Gadget'ın bütçe kategorisine ait olmasına rağmen, çok iyi özelliklere ve geniş bir fonksiyon yelpazesine sahiptir.

bana combo 3 gps sho

Kullanıcı tarafından işaretlenen modelin dezavantajları

Olumsuz yorumlar için ana sebeparaç sahipleri hakkında gadget - fabrika evlilik kısa bir süre sonra cihaz arızasına yol açar. Sorun, garanti koşulları altında yeni bir DVR için değiştirilerek çözülür. Cihazı tamir etmek için bağımsız olarak gerekli değildir - tasarımındaki herhangi bir müdahale garantiyi sona erdirir.

Genel olarak, eksiklikler küçüktescil şarj etmeden uzun süre sonra benim ayarlarını sıfırlamak olabilir hangi nedeniyle kapasite dahili batarya. Başka hiçbir kritik eksiler, Sho Me Combo 3'ün kullanıcıları ve sürücülerini kutlamamaktadır.

Sho Me Combo 3 - optimal"bir arada" gadget almak isteyen araç sahipleri için bir cihaz. Cihazın yetenekleri, kullanıcıyı radar ve fotoğraf kamerası yolundaki varlığı konusunda uyarmanıza olanak tanır. Radarları sabitlerken ses uyarılarının yoğunluğu, cihaz ayarlarında ayarlanır. Birlikte verilen kullanım kılavuzu, DVR'yi hızlı bir şekilde yapılandırmanıza ve parametrelerini bireysel tercihlere göre ayarlamanıza olanak tanır.

Görüntü kalitesi oldukça gerçeğine rağmenyüksek, kullanıcıların üreticilerine onun iyileştirilmesi hakkında istekleri vardır. Otomobil sahiplerinin sıkça karşılaştığı fabrika evliliği, üreticinin resmi servis merkezleri ile temasa geçtiğinde kolayca ortadan kaldırılır - arızalı DVR'ler mevcut garanti koşulları kapsamında yenileriyle değiştirilir.

Kayıt Komutanlığı Combo 3 - fena değil,Üç farklı cihazın fonksiyonlarını birleştiren kaliteli ve güvenilir bir asistan sürücüsü: bir DVR, bir radar dedektörü ve bir GPS modülü. Uygun fiyata, sabitleme cihazlarının varlığı konusunda uyarıda bulunabilecek, fotoğraf ve videoları yüksek kalitede kaydedebilecek iyi ve güvenilir bir cihaz satın alabilirsiniz.

Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics

Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics

Related news

 • Dolabınızı Anında Güzelleştirecek 5 Kıyafet
 • Kiralık Aşk 26.Bölüm Fragmanı izle
 • Kabuklu Deniz Ürünleri

 • Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 72

  Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics


  Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 52

  Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 47

  Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 90

  Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 82

  Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 44

  Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 60

  Yorumlar Sho-Me Combo 3: description, characteristics 100