Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 25 11.02.2019, 11:29

Yurtdışında: Beeline'de dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı

Küreselleşme çağında yaşıyoruz, bunereye gidersek gidelim, her ülkede, her yerde bize tanıdık gelen şeyleri bulabileceğimiz anlamına gelir. Bu nedenle uzun bir süredir hiç kimse Mısır, Türkiye, Avrupa, ABD gezilerine şaşırmıyor. Ve Sovyet sonrası mekânın ülkelerine yapılan geziler gibi bu kadar önemsiz bir şeyden bahsetmek gerekmiyor - şu anda komşu bölgeye gitmekten daha zor değil.

biline roaming nasıl devre dışı bırakılır

Üstelik nereye gidersek, hangi noktadaGezegen, mobil iletişim ve internet sayesinde her yerde arkadaşlarınız, akrabalarınız, tanıdıklarınız ve meslektaşlarınızla iletişim halinde olmak mümkün olmayacaktır.

İnternet az çok açıksa -Ben herhangi bir ISP bağlı ve hala Beeline üzerinde dolaşım devre dışı nasıl, örneğin, bir çok soru var mobil dolaşım ve birçok kişi üzerinde, sağlık üzerinde kullanın.

Dolaşım (bu durumda - uluslararası) -bölge, bir kullanarak mobil şebekenin "ev" dışında mobil iletişim kullanımı "konuk". Mesela İtalya'ya gittiniz. Sen ve ev aramak için veya ev sana ulaşmaya mümkün olacak muktedir olan kaynakları kullanarak o operatörde Beeline orada anlaşılmaktadır ve olamaz, ve İtalyan mobil operatörlerin bazı vardır - bu kullanışlı ve kolaydır. Tek olumsuz: elbette onlar için yabancı kaynakların söz konusu kullanım, ödemek zorunda. Ve operatörünüz, evle ne bağladığı için ödeme yapmalıdır. Fiyatın iki katı olduğu anlaşılıyor? Hayır, fiyat iki katı değil.

roaming beeline nasıl devre dışı bırakılır

En iyi üçte, çünkühizmetlerinizin "misafir" ağının sağlanması, telefonunuzun geçici olarak kaydedilmesiyle ilgili ek bir sorun vardır. Her şey otomatik, merak etmeyin, yine de, yabancı kaynaklar kullanılır, yapmak zorunda ama yok, onlar için ödemek için gereklidir. aksi takdirde aramalar kendi şirketi öder, yoksa bir telefon artan maliyeti oldukça haklı, çok önemli ise, Beeline üzerinde dolaşım devre dışı öğrenmek için yararlı olacaktır.

En kolay yol, hesabınızdaki paranın kritik bir asgari seviyeye gelmesini beklemek, ardından dolaşım otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır. Beeline'de, bu "eşik" 300 ruble.

dolaşım nasıl devre dışı bırakılır

Sözleşme esasına göre abonelere gelince,Beeline dolaşımını manuel olarak devre dışı bırakmak için seçenek yok. Burada her şey açık. Seçeneklerden biri de, operatörün, Beeline dolaşımını nasıl devre dışı bırakacağını sorması ve sormasıdır. Operatörün cevap vermesi gereken bir talepte bulunmanız gerekecek, bir süre sonra gözden geçirilecek ve kabul edilecek. Genellikle bu birkaç saat içinde olur, ancak bir güne kadar sürebilir.

Tüm aboneler için başka bir seçenek - "Kişisel" e gidinkabine "operatörün resmi web sitesinde ve orada zaten Beeline üzerinde dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağını öğrenmek için. Bu arada, operatörün tüm servislerini Kişisel Kabineden yönetebilir, bunlardan herhangi birini sipariş edebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Ve son olarak - bir banal tavsiyesi. Beeline üzerinde dolaşımınızı nasıl devre dışı bırakacağınızı hala bilmiyorsanız, telefonunuzu her zaman kapatabilirsiniz. Kaba ve aptal ama paranız güvende olacak.

Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağıresim fotograflar Goruntuler Fotograf

Related news

 • Kenan İmirzalıoğlu: Genç bir eşim var
 • Zeytinyağlı Ispanak Tarifi – Zeytinyağlı Tarifler
 • Slovenya Gezi Rehberi 2019

 • Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 78

  Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı


  Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 59

  Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 65

  Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 33

  Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 71

  Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 92

  Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 54

  Yurtdışında: Beelinede dolaşımın nasıl devre dışı bırakılacağı 39