Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri

Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri


Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 73 27.02.2019, 10:23

Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri

votka üzüm tentürüÜzüm votkasında tentür veya hala olduğu gibiGrappa evde pişirilmiş olabilir. Bu İtalyan grappa'nın üzüm kemiklerinde ısrar ettiği ve etin kendisinin her çeşit şarap yapımında kullanıldığı düşünülmektedir. Ancak alkol üzüm tentürü yapılabilir ve tamamen çilek kullanılırken. Birkaç tarif sunuyoruz.

Üzüm tentürü tarifi

Önce ne kadar olduğuna karar vermelisinsıvılaştırma için bir kap olacak. şeker - çilek ve iki altı kilogram - Böylece üç litrelik olgunlaşmış üzüm iki kilo şeker yedi yüz gram, on litre gerekir. Üzüm yıkanmalı ve meyvelerden çilek ayrılmalı, şımarıklığı gidermeli. Sonra bir ay boyunca karanlık bir yere, bir şişe koyun üstüne şeker ile doldurmak, bir su tuzağı kurup koyun, çilek orada fermente edilmelidir. Bu sürenin sonunda, şişe, elde edilen sıvı marlechku içinden süzülür, su tuzağı çıkarın. Güç eklemek için votka ile inceltin.

Limonlu tentür tarifi

Votka üzüm tentüründe vardıeşsiz lezzet, limon ve baharat ekleyebilir. Yani, bir kilogram üzüm için iki limon, sekiz tomurcuk karanfil, iki tarçın sopası, dört yüz gram şeker, bir litre votka, bir miktar vanilyalı şeker ve su almalısın. Üzüm çilek ve soğuk suyla bir tabakta yıkayın. Bir tencerede şeker, sıcak su, vanilya ve karışımın homojen hale gelene kadar ısıtıp, bu şurubun içine votka dökün. Limon rendeleyin ve votka ekleyin, karanfil ve tarçın orada atmak. Bir iki saat sonra baharatları çıkarın. Temiz yıkanmış şişelerde üzümleri koyun ve şurubu votka ile döktürün, sıkıca kapatın. Böyle bir üzüm türünün votka üzerinde ısrar edilmesi üç aydan az olmamalı ve bundan sonra filtrelenmelidir. Çileklerin döküldüğü votka kalitesi yüksek, üzüm herhangi bir bozulma belirtisi olmaksızın bütün olarak önemlidir.

üzüm tentürü tarifi

Üzüm votkası

Üzüm votkasında votka üzerinde oldukça iyi değilsendüzenler, ancak sadece doğal bir ürün istiyorsanız, aşağıdaki şekilde ilerleyebilirsiniz. On litre üzüm bağbozumu (üzüm suyu veya meyve suyu hazırlandıktan sonra kalır), beş kilogram şeker, bir yüz gram maya ve otuz litre su iç. Şeker ve mayayla sıktıysanız, o zaman suyla doldurmanız ve bir hafta sıcak bir yerde ısrar etmeniz gerekir. Ortaya çıkan karışım iki kez damıtıldı. Üzüm votka pişirmenin başka bir yolu var. Üzerinde ağarmamış üzüm, sirke ve sade şarap gerekiyor. Ekşi şarapta sirke döküp rendelenmiş üzümleri ilave edin. Yukarıdaki tarifte olduğu gibi, haftayı sıcak tutun, sonra aşın.alkol üzüm tentürü

Kuru üzüm tentürü

Votka üzüm tentürü hazırlanabilirsadece taze meyvelerden değil aynı zamanda kurutulmuş, yani kuru üzümlerden de. Bunu yapmak için, yıkanmış beyaz kuru üzüm bir buçuk kilogram votka aynı miktarda dökün ve sıcak bir yerde ısrar ediyorlar. Daha sonra, şarap 10 litre (hindistan cevizi, çim Dubrovka'da Gül yaprakları) kırıntıları ve baharat 600 gram almak varil, mantar her şey koymak ve sallamak. Bir çökelti oluştuğunda, tentür şişelenir.

Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri

Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri

Related news

 • Taze Meyve Kompostosu
 • İğne Oyası İki Çiçekli Namaz Örtüsü Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • ABD, Avrupa için Rus gazına alternatifi İsrail’de buldu
 • Hem yarıştılar hem ağladılar
 • Mesanenin iltihabı: semptomlar ve tedavi
 • Dünya’nın En Ünlüsü Rio Karnavalı

 • Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 69

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri


  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 31

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 76

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 39

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 2

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 91

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 75

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 63

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 72

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 2

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 68

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 2

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 81

  Üzüm votkasında tentür. Birden fazla Yemek Tarifleri 97