Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır

Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır


Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 89 25.03.2019, 00:39

Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır.

Renk ortamının seçimine, modernkişi ciddiye alır. Uygun şekilde seçilmiş bir gölgenin ruh halini artırabileceği, pozitif enerji ile yükleyebileceği, karar vermeyi etkileyebildiği herkes için bir sır değildir.

Yeşil spektrum çok sayıda gösterirFarklı tonlardan biri zümrüt rengi. Uyum ve refahın sembolü olan bu gölge, şimdi iç tasarımda çok aktif olarak kullanılmaktadır. Zümrüt tonunu odanın genel arka planını yapmaya karar verirseniz, o zaman odanın pencerelerinin güney ya da batı tarafına gitmesi gerektiğini dikkate almalısınız. Bu alanın kasvetli etkilerini önleyecektir. Yapabilirsinzümrüt renkli fotoğrafOdanın ayrı bir kısmı için zümrüt rengi kullanın. Bu gölge o kadar evrensel ki, her türlü iç mekan ile birleştirildi: antika, avangard, tekno.

Derler: doğa en iyi tasarımcıdır. Görüntünün büyüklüğünü görsel olarak artırmak karasal, ama gerçekten derin zümrüt rengi - sunulan fotoğrafın iç kısmının fotoğrafı bunu açıkça göstermektedir. Bu tip tonlarda yapılan mobilyalar zengin görünecek. Canlılığı normale döndürmek, ahlaki bir iç çekirdeği bulmak için sakinleştirmeye katkıda bulunur. Yatak odasının tasarımında klasik çözümün, zümrüt rengi seçimi olduğu bir kaza değildir.

Bu yeşil tonun sihirli özellikleriÇocuğunuzla gerçek mucizeler yaratabilir. Zümrüt çocuk odasını dekore ederseniz, zamanla, çocuğun daha az yalın ve daha az olacağını göreceksiniz.zümrüt rengisinirli. Çocuklar için bu gölgeyi odanın ana arka planı olarak seçmemek daha iyi olacaktır. Çocuğunuzun “dünyasını” zümrüt tüylü halı veya pitoresk bir vazoyla süsleyin. Bu, bebeğe bir güvenlik ve güvenlik hissi verecektir.

Ülkemizin büyük bir kısmının sakinleri için,rüzgar ve donun hakim olduğu uzun bir zaman için coğrafi konum, zümrüt tonu kullanımı sadece iç mekan tasarımında değil, aynı zamanda gardıropta da gereklidir. Bu rengi bordo, bej, mavi, turuncu, mor ile birleştirmekten çekinmeyin. Giysilerdeki zümrüt rengi, her yaşta zarafet, arındırma, gizem ve dinamizm görüntüsüne katkıda bulunacaktır.

giysi zümrüt rengiBir yabancının görüntüsünü yaratmak isterAlexander Blok eserlerinde anlattı? Zümrüt renginde bir el çantası veya ipek mendil ile zümrüt rengini uyumlaştırmaktan çekinmeyin. Romantik ruh hali, lila tonları ile zümrüt bir arada oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu hayal görüntünün görüntüsünü verecek, kolay, kolay iletişime ayarlayacaktır. Zümrüt kumaşın etrafına serpiştirilmiş hafif bir bezelye güneşinizin iç dünyasını gösterecek! Zümrüt de layık "müttefikler" bej ve beyaz renklerdir. Bu pazarlık için bir kazan-kazan iş seçeneğidir.

Hayatınızdaki yeşilin bu zarif tonunu kullanmaktan çekinmeyin! Çevrenizdeki dünyayı parlak renkler ile boyamaktan korkmayın. Sonuçta herkes biliyor: Değişen kişi ruhsal olarak büyür ve büyür!

Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır

Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır

Related news

 • Kurtlar hakkında sinema: daha çok yırtıcılar hakkında değil, yabanıl oruçlarıyla ilgili
 • Jel-vernik Damgalama: açıklama, teknoloji ve yorumlar
 • Damla Çikolatalı Fındıklı Bisküvi
 • Faaliyet
 • Varisli damarlar. Halk ilaçları ile tedavi
 • Samsung Galaxy S10un yeni tasarımı görüntülendi

 • Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 81

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır


  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 32

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 20

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 53

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 68

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 59

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 81

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 24

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 9

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 80

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 31

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 66

  Zümrüt rengi, huzur ve esenliğin bir mıknatısıdır 54