Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 96 06.02.2019, 14:20

Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi

Ayrılırken biz genellikle kurabiyeler içmeyi bırakırız.Sıkıca pütürlü sıvı düzenlenen görüntünün hafızada içme peçeli film ve istemediğiniz - anaokulu duvarlarından ve çocukların dut jöle yapmak gerçeğine rağmen, çok az onların tür kelimeleri hatırlamak.

Ve yine de, iyi hazırlanmış bir jöle -Bir puding, bu arzu edilir bu bütün vücut için sadece bir merhem olduğunu ve içecek (ve oldukça kalın çıkıyor gibi daha doğru, "Orada" demek, ve çoğu zaman kesin bir kaşıkla yemek gerekir) - Bir çok sağlıklı bir içecek, özellikle yulaf ezmesi, yemek tarifi olan sana anlatacağım Sabahları, bütün sindirim sistemini kolayca çalıştırmak için. Ktomu, daha kolay sayısız hastalık, gastrointestinal ve iyi ve ne kadar lezzetli ve kolay (ama temel değil) kahvaltı sadece belirtmeleri kolaylaştırır. Elbette bir saat içinde daha önemli bir şeyler yemek isteyeceksiniz.

Bu yulaf ezmesi hakkında, birinden öğrendimGazete ve ilk sadece bilmiyorum yulaf ezmesi tarifi duydum önce birçok konuşmalar beri annem ilgilenmeye başladı. Gazete değerlendirmeleri okuduğunda yemek pişirmeyi ve bugün de zevkle bunu yapmaya karar verdiler.

Yani, yulaf ezmesi jöle pişirme için bir reçetedir.

Jöle pişirmek mi yoksa daha çok diyorsun? , Yoğurt, yarım fincan, 2 yemek kaşığı şeker - Bu sağlık jöle için şablon, biz, reçeteye göre sen hububat Herkül (pratikte test size yulaf 380-400 gram paketi satın, o zaman mayalamak için yeterli olmasına rağmen) yarım kilo gerekecektir kum ve düz su (soğuk değil ama oda sıcaklığı veya biraz daha sıcak sıcaklık), haşlanmış ve filtreden geçirilmiş, ya da en azından savundu alamaz. Evde su ile bir kutu var, duruyor.

Herkül üç litrelik bir camda uyuya kalırKavanoz, şeker ile aynı yoğurt ilave su doldurma neredeyse dolu kutular (ya da sadece paket tahıl 380 gram olduğu takdirde "askı" ile elde edilmiş) ve bütün, tül ile kaplanmış, karıştırılmış, yaklaşık bir gün boyunca oda sıcaklığında bekletin. Ev çok sıcak olduğunda, mayanın "olgunlaşması" için daha az zaman gereklidir. Örneğin, ben sabaha kadar (17-18 saat içinde) geç öğleden sonra bir Cuma veya Cumartesi bir marş koymak (10 saatte) yarı mamul elde ve bu değil çok zahmetli ve Portativ yani o zaman, bütün bir hafta boyunca onu yakaladı etmek Böyle bir hazırlık hazırlamak için haftada 15-20 dakika kuvvetinden.

Fermentin hazır olup olmadığını kontrol etmek kolaydır. Verruca suyu biraz ekşi olur olmaz, hazır demektir. İyice karıştırın, bir kevgir (veya elek) alın ve bu suyu bir kap içine boşaltın, şişmiş tüm tahıllar çıkana kadar bekleyin ve bu bulanık suyu önceden 3 litrelik kavanoz içine dökün, önceden durulayın.

Şişmiş yulaf bir kevgir litresinde yıkanmalıdırtemiz su, ama aynı zamanda bazı kapasite üzerinde, 15-20 dakika beklemeye bırakın, daha sonra tahliye üst ve altta yerleşmiş, 3 litrelik bir kavanoz içinde dökme dökün. Bu jöle geleceği için temeldir.

Bir kavanozu bir preparatla birlikte depolamak için bir soğutma dolabında gereklidir.İçeriği karıştırdıktan sonra her sabah bir porsiyona atarsınız. Ve sonra döküm kısmı uygun olduğu bir tencerede veya kepçe içinde pişirilmelidir. en kısa sürede kaynar gibi, tat şeker veya bal ve tereyağı veya yağ biraz eklemek için hemen, haşlanmış puding karıştırın tuz ile ısı, sezonun kaldırmak devam (sadece 20'ye kadar ölçülen düşünün) 20 saniye zaman aşımına ve, her zaman karıştırarak, bir kaynamaya karışımı getir . Her şey yolunda gitmeye hazır! satıcı çok olsaydı, jöle gibi çıkıyor ve daha az ise - istediğiniz gibi, içme bir çeşididir.

Ve yıkandıktan sonra kalan Herculean pastası, genellikle kreplere gideriz. Yani her şey eyleme geçiyor.

Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesiFotograf fotograflar Goruntuler galeriler

Related news

 • Seren Fosforoğluna ilk müdahaleyi Bakan yaptı
 • AHŞAP ASKILARDAN MEYVELİK SEHPASI YAPILIŞI
 • Bir iPadi bilgisayarınıza kendiniz nasıl bağlayabilirsiniz
 • Papatyalar Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 36

  Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi


  Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 72

  Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 88

  Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 91

  Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 83

  Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 21

  Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 88

  Özdorovitel-profilaktik yulaf ezmesi: preparat reçetesi 71