Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için)

Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için)


Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 45 15.01.2019, 10:33

Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için)

Çok fazla hastalığın tedavisinde yaygın olarakZencefil tentürü olarak böyle bir iyileştirici ajan kullanılır. Üretimi için eski bir Tibet tarifi, günümüze kadar nesilden nesile aktarıldı.

Zencefilin faydalı özellikleri

Bu doğu baharatı biri olarak kabul edilirinsan vücudu üzerinde çok yönlü bir etki alanı olan gezegenin eşsiz bitkileri. Eşsiz tadı ve aromasına ek olarak, zencefil yararlı özelliklere sahiptir. Kan dolaşımını iyileştirir, karaciğer ve sindirim sistemini faydalı bir şekilde etkiler, ağrıyı hafifletir ve safra kesesinde durgunluğu giderir. Zencefil tentürü için eski bir Tibet tarifi, geleneksel tıbbın pek çok taraftarı tarafından bilinir. Bu büyük bir anti-inflamatuar ilaçtır.zencefil tentür antik Tibet tarifi

Zencefil gibi geniş bir uygulamaİlaç en zengin bileşimi ile açıklanmaktadır. Tüm B vitaminlerini, magnezyum, potasyum, fosfor, çinko, demir ve diğerleri gibi çok sayıda eser elementi içerir.

Tentür hazırlanması özellikleri

Zencefil tentürü, eski bir Tibet tarifiAntik rahipler bize gelen, tamamen olgunlaşmış, sadece rizom kullanımını gerektirir. Bu sadece yaşlanma süresinin en az 10 ay olduğu sıcak subtropikal iklimde mümkündür.

Bugün, zencefilin yıllarca yetiştirilmesiBurçlar bir metre yüksekliğe kadar büyüyebilen Afrika ve Asya ülkeleri. Alt yapraklar sararır ve dökülür sonra kök hazırlayın. Taze veya kuru halde tıbbi amaçlar için kullanılabilir.

Zencefil tentürü için eski bir Tibet tarifi

Bu, alkol için hazırlandığı anlamına gelir. bu en güvenli. Bakterilerin ve mantarların tentürlerinin gelişimini dışlayan safsızlıklar içermez. Ama saf halde, alkol kullanılmamalıdır, bu yüzden 1: 2 oranında su ile seyreltin.

Bir sonraki aşama zencefil kökü hazırlığıdır. 300 ml alkol için 250 gr alır Kök öncelikle temizlenmeli, daha sonra iyice yıkanmalı ve ince doğranmış veya rendelenmelidir.Zencefil tentürü için eski bir Tibet tarifi

Pişirilmiş zencefil parçalarıBir cam kavanoz ve seyreltilmiş alkol ile dökülür. Bundan sonra kap bir kapakla kapatılmalı ve koyu kuru bir yerde örtülmelidir (kavanozu bir havlu ile kaplayabilirsiniz) 14 gün boyunca.zencefil tentür antik Tibet tarifi yararlı özellikleri gözden geçirin

Tüm bu zaman boyunca içeriğini her gün sarsmalısın. İki hafta sonra, tentür sadece filtre edilmeden önce alınabilir.

Faydalı katkılar

Farklı malzemeler takviye edilebilirhazır zencefil tentürü (yukarıda açıklanan fotoğrafla Tibet adım adım tarif). İçinde papatya bir kaynatma eklenmesi çare, adaçayı ya da nane anti-enflamatuar etkisini artırır kalp ve solunum yolu üzerinde terapötik etkisi artıracaktır.

Daha hızlı soğuk algınlığı, grip tedavisiveya gargara için gargaraya biraz tentür bırakırsanız boğaz ağrınız olabilir. Sindirim sistemi çalışmalarını normalize edin, bağışıklığı güçlendirin, çay ile bir bardakta çözünmüş bir zencefil tentürü kaşığına yardımcı olacaktır. Limon suyu ve bal ile bu çare tadı ve iyileştirici etkisini, küçük miktarlarda ekledi.zencefil tentürü fotoğraf ile Tibet tarifi

Diğer tentür çeşitleri

Antik çağlardan berihrenovuha denilen çeşitli hastalıklardan iyileşir. Bu makalede verilen eski Tibet tarifi, zencefil tentürü ile aynı şekilde hazırlanır. Sadece kavanozdaki zencefil ile birlikte, horseradish kökünü ekleyin. Malzemelerin oranı, tat ve kuvvete göre seçilebilir.

Zencefil tentür hazırlanır ve votka üzerinde, alkol için neredeyse aynı yapılır. Bu durumda, sadece su eklenmeye gerek yoktur.

Zencefilli gazoz başka bir yararlı içecek.bunun hazırlanması maya, şeker ve çeşitli baharatların kullanımını içerir. Sonuç olarak, soğuk algınlığı tedavisi için çok etkili bir çözüm elde edilir.zencefil tentürü fotoğraf ile Tibet adım adım tarifi

Kullanım Endikasyonları

Birçok hastalık ile zencefil doldurulamaztentür. Günümüze kadar korunan eski bir Tibet tarifi (yararlı özellikler, bu tesisle ilgili incelemeler birçok kaynakta bulunur), modern halk tıbbında oldukça popülerdir. Aşırı kilo, kardiyovasküler hastalıklar ve kolesterol metabolizması ile ilgili sorunlardan muzdarip insanlar, zencefil tentürü takdir etti. Anti-inflamatuar özellikleri, kas, diş veya baş ağrısını gidermek için vücudun daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

Etkili ve böbrek hastalıkları ile, karaciğerzencefil tentürü. Eski bir Tibet tarifi zencefil ve kadın infertilitesinin tedavisi, erkeklerde kuvvetin yeniden canlandırılması ve aynı zamanda vücudun gençleşmesi için tavsiye eder.

İlk etapta bu çözümün birçok hastalıktan korunmak için önleyici olduğunu belirtmek gerekir.

Zayıflama için zencefil tentürü

Tibet şifacıları zencefil olduğunu iddia ediyor.tentür vücuttan toksinleri bağlar ve kaldırır, böylece gastrointestinal sistemi temizler. Bu nedenle, her türlü rahatsızlığı tedavi etmenin yanı sıra, bu ilaç kilo verme programında da etkilidir.Zencefil tentürü için Tibet tarifi

Tentür almanın bir sonucu olarak,normal kolesterol metabolizması, yağ yakma süreçlerini hızlandırır - tüm bunlar vücut ağırlığının düzeltilmesine yol açar. Bunu yapmak için, günde iki kez günde kullanmak ve bir ay aradan sonra tekrarlamak yeterlidir. Ayrıca, zencefil tentürü iştahı azaltmak için mükemmel bir yoldur. Bu yazıda verilen fotoğraf ile Tibet reçete, kilo kaybı için herhangi bir program ile birlikte kullanılabilir. Eğer diyet yağlı gıdalar, tatlılar ve fiziksel aktivite artırmak dışında tentür almanın etkisi çok daha iyi olacaktır.

Kontrendikasyonlar

Herhangi bir sebze ürününde olduğu gibikökeni, zencefil bireysel hoşgörüsüzlük olabilir. Her halükarda, esasına göre fon hazırlamadan önce, bir çok kontraendikasyon var ise, bir doktora danışılması tavsiye edilir.

Zencefil tentürü için Tibet tarifi, faydalarıhangi kadar çok yönlü, yüzden her zaman uygulamak gerekli değildir. Bu ürün kesinlikle bir peptik ülser, gastrit, hepatit, hipertansiyon ve kalp hastalığı, karaciğer sirozu ve herhangi kanama (burun, hemoroit, menstrüel), bu bitkinin alerjisi olan kişileri almaya yasaktır. Hamile ve emziren kadınlar, küçük çocuk içme zencefil tentürü kaçının. ishal ve karın ağrısına neden olabilir ve aşırı doz, korkulan olmak. Eğer sıkı kabul bütün kuralları takip ederseniz Bu tesis sadece yararlanacaktır.

Zencefil tentürü çok uzun bir süre saklanır, böylece her zaman elinizin altında sağlık ve güzel bir figürün korunmasına yardımcı olan bir araç bulabilirsiniz.

Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için)

Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için)

Related news

 • Zehirli Sarmaşık 1.Bölüm Fragmanı izle
 • Damla Çikolatalı Kurabiye
 • Tığ İşi Ananas Kız Çocuk Bolero Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 4

  Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için)


  Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 46

  Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 90

  Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 76

  Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 19

  Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 22

  Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 37

  Zencefil tentürü: eski bir Tibet tarifi (alkol için) 19